Sizin İçin
En Işıltılı Seçim

En güzel gününüzde sizin yanınızdayız! Janroz Gelinlik olarak en trend gelinlik modellerini tasarlıyor, beğeninize sunuyoruz.

Randevu Al
Prova Yap

İster online, ister telefon aracılığı ile kolayca randevu al ve provalara birlikte başlayalım.

Uygun Fiyat
Trend Seçim

Janroz Gelinlik olarak sizlere hep en uygun fiyatla hizmet veriyoruz. En güzel gelinlik modellerinde her gün yeni bir indirim için bize ulaşın.

hakkımızda

Janroz'u Keşfedin

Janroz olarak, gelin adaylarının hayallerini zamanın ötesinde bir tavırla ortaya koyuyor, yüksek doz ışıltıya sahip göz alıcı detaylarla büyüleyici bir masalı gerçeğe dönüştürüyoruz. Tasarımlarımızı, yolumuzun kesiştiği her gelini hayallerinin gelinliği ile buluşturmak adına modern çağın beklentilerini rehber edinerek cesur ve özgün stilde geliştirmekteyiz. Çünkü… Günlük yaşamdaki giyim tercihi stili anlatır ve kişinin hikayesini karşısındakilere sunar. Janroz, bunun düğün gününde de farklı olmaması gerektiğini düşünerek sonsuz özveri ve ilhamla çalışır.

 

Favorini Seç

Koleksiyonlar

01
Prenses
02
Helen
03
Balık
04
A Prenses
Anasayfa
Prenses
İhtişamlı gelin kelimesiyle özdeşleşmiş prenses, bir diğer adıyla kabarık gelinlikler, çok sayıda gelin adayının hayallerini süslüyor. Kabarık olmayan gelinlik giymeyi düşünen gelinlerin bile en az bir kez denediği kabarık prenses gelinlik modelleri, belden itibaren kabarık şekilde inen eteği ifade eder. Gösterişi tercih ediyorsanız bu modeller sizin için ideal.
Modelleri Gör
Anasayfa
Helen Model Gelinlik
Helen Gelinlik modellerinde ortaya çıkan en önemli detay ğögüs kısmına vugu yapılmasıdır. Vücudun en özel yerini ortaya çıkaran Helen gelinlik aynı zamanda bel kısmını ve kalça kısmını da en güzel şekilde şekillendirmektedir. Tek bir sezonda değil, her sezonda tercih edeceğiniz Helen gelinlik modellerini sade tarzı seven, mistik kesimlerden hoşlanan bayanlar tercih edebilir.
Modelleri Gör
Anasayfa
Balık Model Gelinlik
Vücut hatlarını ön plana çıkaran ve kadınsı duruşu simgeleyen balık kesimin, Fransız dantellerle ve işli apliklerle buluştuğu Janroz Balık Gelinlik modelleri koleksiyonu, hem sadeliği seven gelin adaylarına, hem de gösterişi seven gelin adaylarına alternatif seçenekler sunuyor.
Modelleri Gör
Anasayfa
A Kesim Prenses Gelinlik
Geleneksel ve modern dokuların harmanlandığı, geçmişten günümüze popülaritesini koruyan A kesim Prenses gelinlik modelleri, dantelli, işlemeli, sade ve ışıltılı birçok çeşidiyle Janroz'da! Farklı vücut tiplerine uygun bu tasarımlar, özelleştirilebilir dikimi ile, sizlere tam da hayalinizdeki gelinliği sunuyorlar. Belki bohem ruhunuza eşlik edecek bir a etek model, belki de geleneksel tarzınızı yansıtacak modeller…
Modelleri Gör

Janroz Brıde

En Trend Modeller

Janroz Blog

Gelinlik Hakkında Her Şey